Blog_banner_Jednorazovy marketing

Jednorazový marketing je príležitostná služba na jedno použitie. V našom portfóliu ju ponúkame pod názvom Jednorazový HMarketing. Prostredníctvom tejto služby sa snažíme vyhovieť požiadavkám našich klientov hlavne vtedy, ak z času na čas potrebujú pomôcť s grafikou, textom, stratégiou, plánom alebo inými činnosťami, ktoré pre nich robíme.

Táto služba je orientovaná na koncových zákazníkov, nielen na firmy. Takže kedykoľvek budete potrebovať grafický návrh oznámenia, pozvánky, vouchera, vizitky, kartičky, etikety, bannera alebo akéhokoľvek obrázka, môžete s nami rátať. Rovnako je to aj s písaním textov na zákazku, ale aj so správou a tvorbou web stránok a stránok sociálnych sietí, so stratégiami, plánmi, analýzami, kampaňamiostatnými službami. Typickou službou jednorazového marketingu je služba Personálny HMarketing, ktorý je určený iba pre koncových zákazníkov.

arrow-direction-one-way-536

Chcete jednorázovku?

Príležitostné služby vám môžu pomôcť viac sa zviditeľniť, a to bez ohľadu na to, či podnikáte alebo nie. Veď dnes chce takmer každý „byť na očiach“. Upútať na seba, svoje schopnosti, zručnosti a sem-tam sa pochváliť niečím novým je vždy zábava.

Aj naša práca je pre nás zábavou, avšak snažíme sa ju robiť zodpovedne, načas a za férové ceny. Ak v budúcnosti uvažujete nad zviditeľnením seba alebo svojej firmy, vyberte si z nášho portfólia tieto služby:

goal-1955252_640

 

Jednorazový marketing – začiatok dlhodobej spolupráce

Ak budete s nami spokojní a naša práca sa vám bude páčiť, môžeme ju posunúť na vyšší level, ktorým je dlhodobá spolupráca, ktorá tkvie v službe Dlhodobý HMarketing.

Prax nám sama ukázala, že dopyt po externých marketingových službách neustále rastie. Dôvodom je neustále silnejúca konkurencia a pokrok v online marketingových nástrojoch. Ďalším dôvodom je čas. Mnohí naši klienti nám vždy hovoria, že by sa aj viac venovali marketingu, ale nemajú naňho čas. No a sami dobre vieme, ako to dopadne, keď necháme marketing kdesi v kúte a úplne nepovšimnutý.

Marketing je ako malé dieťa. Neustále sa oň musíte starať, dbať o to, aby rástlo a mocnelo. A čím je dieťa staršie, tým je múdrejšie, silnejšie a vidno za ním výsledky. Investovať do marketingu sa vždy oplatí. Ak neveríte nám, uverte klasikovi Steuartovi Hendersonovi Brittovi, ktorý hovorí: „Podnikať bez reklamy je ako žmurkať na dievča v tme. Vy viete, čo robíte, ale nikto iný nie.“

Tento citát často opakujeme, ale nikdy nie je na škodu si ho pripomenúť…aspoň tak jednorazovo.

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“