Ovocie našej práce je vaša spokojnosť a merateľný výsledok.

S usilovnosťou, pokorou a rešpektom sa snažíme získať si deň čo deň vaše srdcia, no predovšetkým dôveru. Naše referencie voláme  Ovocie našej práce, pretože  u nás je prioritou starať sa o všetkých tak, aby naša práca prinášala úžitok nielen nám, ale predovšetkým vám!
Snažíme sa nelietať v oblakoch, aj keď sme sem-tam uletení… A áno, hejty či kritika sú motorom, ktorý nám umožní lietať vyššie, no stále s vedomím, že sme kým sme hlavne vďaka vám.

Ďakujeme!

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

REALIZOVANÉ PROJEKTY

HOVORIA O NÁS...

Aby sme neospevovali iba sami seba. Nech sa páči!

Prečítajte si, čo o nás hovoria naši klienti.
Vyzerajú byť spokojní… A čo vy?

HOVORIA O NÁS...

Môžem len a len odporučiť! Čo povedali a sľúbili, to vždy aj dodržali. Mám rada zodpovedný prístup a v HMarketing som ho našla. Absolútne ľudský prístup, vypočutie si požiadaviek a na základe toho vytvorili pre nás veci šité na mieru. Žiadne kopírovanie ani zavádzanie tu nenájdete. Skutočne férový prístup a za to ich mám rada a využijem ich služby vždy keď bude treba. Aj touto cestou Vám Ďakujem.

Renáta Foťková - Kompas Reality

Som veľmi spokojná s firmou HMarketing. Poskytla mi služby HM Online, HM Print a HM Copywriting – od tvorby loga, návrhu webdizajnu, cez kompletnú tvorbu webstránky, vrátane grafiky a textov. Veľmi dobre hodnotím komunikáciu a ústretovosť, dodržanie termínov a prijateľnú cenu.
Bola som nadmieru spokojná a firmu HMarketing odporúčam!

Ing. Simona Siváková - blogerka www.ideolove.sk

HMarketing pre našu firmu robil logotyp a webdesign. So službami sme boli nadmieru spokojní, kvalita výsledného produktu bola nad naše očakávanie. Vyhotovenie finálneho produktu použitého v našej firme bolo v prijateľnom čase zodpovedajúcemu objednávke. Komunikácia bola bezproblemová, odpoveď na naše dotazy prichádzali do niekoľkých minút.

Radoslav Dugas - konateľ R.D.TECH. s.r.o.

HMarketing pre našu firmu robí príspevky na blog. So službami sme veľmi a nadmieru spokojní. Komunikácia je na vysokej úrovni a bezproblémová. Vybrali sme si túto firmu na dlhodobú spoluprácu. Môžeme všetkým vrelo odporučiť

Tím RE/MAX Slovakia

Firma HMarketing pre nás robila reklamu v podobe letákov a banera.
Boli sme som naozaj veľmi spokojní s realizáciou našej reklamy a následnej ďalšou komunikáciou a konzultáciami v rámci zmien a ďalších návrhov.
Komunikácia bola rýchla, príjemná a taktiež celkové realizovanie reklamy prebiehalo bez zbytočných predlžovaní.
HMarketing a jej služby budeme určite využívať aj naďalej!

Túto firmu vrelo odporúčame a ešte raz ĎAKUJEM.

Benard Group, s.r.o.

S firmou HMarketing spolupracujeme dlhodobo a stará sa o naše sociálne siete. Firma je OK a sme s ňou spokojní. Komunikáciu hodnotíme veľmi dobre, takisto aj termíny dodania. Ceny za služby sú takisto prijateľné.

Marek Závacký - konateľ ZAWMARK PLUS, s.r.o.

Spolupráca s HMarketing je super. Odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého partnera pre zvýšenie úspešnosti svojej firmy.

Vladimír Košík - riaditeľ organizácie Slovak Akordeon

Veľké vďaka HMarketing ❤️ za krásny nápaditý návrh, za ochotu, ústretovosť, profesionálny a ľudský prístup… Moja referencia ??? Ak využijete ich služby budete iste spokojní. Ďakujem.

Tina

HMarketing pre nás robil svadobné oznámenie. Po predstavení našich požiadaviek a nápadov sme si vybrali z 3 finálnych návrhov a s výsledkom sme veľmi spokojní. Vrele odporúčam spoluprácu. Ďakujeme.

E & D

15 + 9 =