Blog_banner_MARKETINGOVÉ SLUŽBY

Marketingové služby sú našou hlavnou činnosťou. V súčasnosti už podnikatelia (našťastie) vedia, čo je to marketing, avšak mnohí z nich ho ešte nepovažujú za dôležitý. Samozrejme, najdôležitejšia je samozrejme podnikateľská činnosť, ktorú vykonávajú, ale bez reklamy a povedomia len sotva uspejú v konkurenčnom prostredí.

Výhodu majú zabehnuté firmy, ktoré už nejaký ten piatok fungujú na trhu. Čo však noví?

kosiky blog

Marketingové služby pre nové firmy

Podnikatelia a firmy, ktoré sú na scéne iba krátko sa musia dostať do povedomia. Ak chcú dosahovať výsledky, vybudovať slušnú základňu zákazníkov a ak chcú zarobiť, mali by investovať do marketingu a reklamy.

Marketingové služby alebo marketing často vnímajú len ako reklamu na billboarde, v rádiu, novinách či v televízii. Ale nie je to iba o tom. Marketing sa dá robiť ešte efektívnejšie a za nižšie náklady.

Čo je pre vašu firmu výhodné?

Pohybujte sa v online svete!

Prečo? Lebo takmer každý je dnes online. Každý používa smartfóny a takmer každý je pripojený na internet.

Postarajte sa o to, aby vaša firma mala vlastnú webovú stránku s vlastnou doménou. Vyberte si marketingovú agentúru, ktorá vám dokáže urobiť jednoduchý web s jednoduchou grafikou a obsahom, ktorý predá váš produkt, službu alebo firmu.

Buďte na sociálnych sieťach! Minimálne Facebook alebo Instagram by ste mali používať. Takisto by vaša firma mala byť zverejnená na Googli, a to prostredníctvom Google Moja firma. Ide o stručný zápis s informáciami o vašej firme, kde môžete pridávať aj príspevky rovnako, ako na Facebooku alebo Instagrame.

V neposlednom rade by ste na svojom webe mohli mať blog, ktorý budete pridávať v pravidelnom cykle. Ak neviete ako na to, nájdite si copywritera, ktorý vám bude blogy písať na zákazku.

marketing hmarketing

A ak s tým všetkým potrebujete pomoc, obráťte sa na nás. Marketingové služby na mieru vám ušije HMarketing ?

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“