Blog_banner_NOVINKY V NOVOM ROKU. 3 – 2 – 1 – ŠTART!

Pred pár dňami sme obrátili list v kalendári, alebo lepšie – povešali a porozťahovali sme nové kalendáre v našich izbách a kanceláriách. Niektorí ešte dovolenkujete a niektorí úž zarezávajú ako to býva zvykom v každom Novom roku.

A čo predsavzatia? Máte ich, nemáte, oplatí sa nimi vôbec zaoberať a nakoniec si ich aj dávať?
To už nech si zodpovie každý sám, avšak jedno je isté, HMarketing má svoje predsavzatie dané už od začiatku svojej existencie a síce, že chceme vidieť a byť videní.

novy rok_hodiny

Musíme sa (skromne) priznať, že na začiatku vzniku sme ani nemysleli, že sa nám bude tak dariť. Ale darí sa! Skutočne máme klientov, ktorí nás neustále oslovujú a sú s nami spokojní. Na začiatku sme mali na svojom webe iba 3 referencie. Dnes ich je oveľa viac a niektoré ešte nemáme zverejnené. Dôvod je prostý – nemáme na to čas ? A práve ten čas je pre nás kameň úrazu, pretože roboty máme toľko, že naozaj nestíhame. Veľakrát sa stáva, že klientov odmietneme kvôli zaneprázdnenosti.

V Novom roku viac času…

Boli by sme naozaj radi, keby toho času bolo viac, aj keď v skutočnosti je čas jednou z najväčších istôt v tomto živote. Každý jeden z nás má k dispozícii 24 hodín denne. Nie každý ho vie využiť naplno… Preto by sme aj my chceli svoj čas využiť čo najefektívnejšie a venovať sa projektom, ktoré máme rozbehnuté tak, aby výsledok bol čo najlepší pre nás aj pre našich klientov.

novy rok_2019

No chýba tomu niečo… Možno rozšírenie tímu, zníženie počtu zákaziek, „slabšia“ propagácia… To je niečo, však? Nás reklama a marketing živí, no niekedy ho z rôznych dôvodov musíme „hamovať“. Veríme však, že to nebudeme musieť robiť a že svoje „dobré“ problémy vyriešime tak, ako máme.

Každopádne, chceme sa vám všetkým poďakovať za to, že pri nás stojíte, že nám fandíte a podporujete nás! Vaša podpora je pre nás naozaj veľmi dôležitá a veríme, že budete s nami aj v tomto Novom roku 2019. Sme radi, že sme a ste a že vďaka vám môžeme napredovať.

Ďakujeme a prajeme vám všetko len to najlepšie v Novom roku!

Váš HMarketing

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“