Blog_banner_MARKETING NA MIERU PODĽA VAŠICH PRIANÍ...

Svet sa mení, my sa meníme, menia sa požiadavky všetkých na vôkol. Zmeny najviac vidno v podnikaní a v biznise. Marketing je téma, bez ktorej sa na trhu v podstate ani nepohneme.

HMarketing  je   mladá  marketingová  firma, ktorá je zameraná na externý marketing a  outsourcovanie  marketingových a reklamných služieb. Keďže každý je iný a podstatou podnikania je „byť iný“, vieme vám ušiť marketing na mieru podľa vašich špecifických požiadaviek.

na mieru

Marketing musí byť!

Ak niekto povie, že marketing je nepotrebný a že reklama je otravná, tak ok. Nechajme ho v tom, nebudeme nikoho presviedčať o nevyhnutnosti marketingu. Avšak rozumný podnikateľ, ktorý aspoň trochu rozumie trhu a konkurencii, so stopercentnou istotou potvrdí, že marketing musí byť!

Samozrejme, že marketing stojí nemalé peniaze. Vie byť aj lacný, ale výsledky potom nie sú také úžasné, ako by sme očakávali a pri dobre nastavenej marketingovej stratégii môžu byť výsledky dobré, avšak to už je potom na úkor času.

Ani príliš drahý marketing nie je taký, že ak vám niekto urobí nejakú stratégiu, ktorá sa realizuje, výsledky a efekt nebude hneď na druhý deň. Marketing je beh na dlhé trate. Ak sa vyznáte v športe viete, že všetko treba postupne budovať, makať, podporovať a takisto aj investovať. Nikto vám hneď nesľúbi hory doly. A ak áno, tak v niečom bude háčik.

time square

Nechajte marketing na druhých…

Aj vy si myslíte, že bez marketingu sa nezaobídete? Chceli by ste doňho investovať, ale nemáte naňho čas? Nechajte to na odborníkov, ktorí sa postarajú o to, čo si sami vyberiete. Vy tak budete môcť investovať čas do iných, dôležitejších činností, ktorým rozumiete lepšie.

Externý  marketing  na  mieru   je   ideálnou   formou   podpory   predaja,   budovania   značky  a  vzťahov  so   zákazníkmi a verejnosťou. V prípade, ak potrebujete helfnúť s marketingom, môžete sa na nás obrátiť.
V našom portfóliu nájdete služby ako sú tvorba a správa webstránok a stránok sociálnych sietí – HM Online, grafický dizajn a návrh tlačených či online materiálov – HM Print, písanie textov na web, eshop, blogov, článkov a ďalších textov – HM Copywriting, písanie a grafické spracovanie životopisov, motivačných listov a iných materiálov osobnej prezentácie – Personálny  HMarketing,   vypracovanie  marketingových  stratégií,  plánov,  analýz a  reportov   –  HM  Stratégie  a   Plány a Ostatné HM Služby ako napríklad outsourcing marketingu, korektúra a prepis textov, preklady a podobne.

Ak ste našli niečo, čo by pomohlo vám alebo vašej firme, aby bola viac na očiach, dajte nám vedieť. Vieme pre vás realizovať jednorazové aj dlhodobé reklamné a marketingové služby ušité podľa vašich prianí a potrieb. Sme tu pre vás!

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“

O autorovi...

Mgr. Helena Marciňáková

Kreatívna marketérka

Milujem marketing! Som tu pre vás aby som vám pomohla vyriešiť vaše marketingové a reklamné otázky.
„Vy viete čo predať, my vieme ako (sa) predať.“